Technologia rozpoznawania twarzy i wykrywanie emocji

Technologia rozpoznawania twarzy i wykrywanie emocji

Systemy do rozpoznawania twarzy i możliwości wyczytania z nich emocji zyskują coraz większą popularność na całym świecie. Są wykorzystywane w wielu dziedzinach, aspektach i celach pracy, dlatego też nasze programy są całkowicie personalizowane i opracowywane na zamówienie. Tworzymy unikatowe algorytmy, które poprzez metodę uczenia maszynowego umożliwiają rozpoznawanie twarzy w wielu sytuacjach i dzięki temu użycie systemu do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Z przykładowymi zastosowaniami rozpoznawania twarzy w przedsiębiorstwie spotykamy się już w coraz większej ilości firm. Są to na przykład: zintegrowanie systemu z monitoringiem w celu zwiększenia jego efektywności, użycie rozpoznawania emocji w celu mierzenia zadowolenia klientów z usługi, zliczanie osób wchodzących do budynku, czy też pomiar intensywności przemieszczania się, rozpoznawanie twarzy osób niepożądanych i automatyczne zakazanie im wstępu, lub też dokładna kontrola pracy pracowników.

rozpoznawanie twarzy

Aby nasze systemy były jak najbardziej nowoczesne, praktyczne i dokładne, wykorzystujemy  do ich tworzenia zaawansowane technologie takie jak:

  • Techniki uczenia maszynowego
  • Sztuczną inteligencję
  • Machine Learning

Od pomysłu po gotowy produkt

Zastanawiasz się nad stworzeniem aplikacji?
Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz konsultacji lub jesteś zainteresowany wyceną.
Chętnie pomożemy Ci również w stworzeniu makiet graficznych, zaprojektowaniu loga czy obmyśleniu planu dalszego rozwoju Twojej aplikacji lub strony internetowej!

ZADZWOŃ

736 036 604

NAPISZ

contact@sysmo.pl