Doradztwo dla Startupów

Nasz zespół specjalizuje się we wspomaganiu Startupów na każdym stadium rozwoju.

Od początkowego pomysłu, aż do pełnego wdrożenia i wzrostu.

Oferujemy usługi doradcze dla projektów typu startup
w wielu dziedzinach i na każdym etapie rozwoju.

Skorzystaj ze wsparcia przy zakładaniu swojego STARTUPU. Wykonamy stronę internetową, aplikację mobilną lub inny system niezbędny Twojej nowej firmie. Doradzimy w kwestiach biznesowych i marketingowych, ponieważ mamy w tym doświadczenie – z naszym udziałem zostało wykonanych wiele projektów, które weszły na rynek oraz jeszcze więcej systemów wewnętrznych wspierających biznes.

W czym możemy Ci pomóc?

Doradztwo inwestycyjne

dla Startupów w postaci wyceny, audytów, analiz biznesowych, oceny innowacyjności i wiele innych.
Pomożemy Ci określić, czy Twój pomysł ma szansę odnieść sukces na rynku.

Doradztwo technologiczne

jako Software House jesteśmy w stanie pomóc kompleksowo. Stworzymy aplikację mobilną lub stronę internetową, odpowiednie systemy, zajmiemy się usprawnieniem i jak najlepszą obsługą Startupu w zakresie IT. Po okresie testów i wdrożeniu Twojego systemu jesteśmy cały czas z Tobą świadcząc nieprzerwanie usługi wsparcia IT. Zwalczamy awarie, dodajemy nowe funkcjonalności, modyfikujemy istniejące w zależności od potrzeb użytkowników i Twoich.

Doradztwo w zakresie rozwoju i ekspansji

czyli optymalizacja procesów biznesowych za pomocą technologii, budowanie wartości Startupu, pozyskiwanie partnerów biznesowych, zarządzanie projektami, szukanie źródeł przychodów oraz nadzór nad Startupem i doradztwo.

Marketing dla Startupów

czyli wszelkie prace niezbędne do popularyzacji pomysłu, sprzedaży i uzyskania jak najlepszych opinii na temat projektu. Tym wszystkim, m.in. pozycjonowaniem SEO, reklamami Google Ads, media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram zajmie się nasz zespół marketingowy dla Startupów!

doradztwo startup

Planujesz założyć swój startup? Zastanawiasz się, jak go założyć? Nie masz pomysłu, jak zaprojektować aplikację dla startupu? Jesteśmy tu dla Ciebie i lubimy to co robimy – zadzwoń lub napisz.