Program do obsługi webinarów i szkoleń online

Program do obsługi webinarów i szkoleń online

Skorzystaj z narzędzia, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas przy organizacji płatnych webinarów lub szkoleń online. Generowanie linków, szybkie płatności, online, księgowość to tylko podstawowe funkcjonalności, które wspomogą Twoją pracę.

W jaki sposób ułatwimy Ci pracę? Celem jest automatyzacja przekazywania linków do spotkań online i obsługi płatności od użytkowników, abyś mógł skupić się na przygotowaniu się do niego nie tracąc czasu na kwestie organizacyjne!

Jak to działa? Na czym to polega?

  • Udostępniasz link do zapisów

  • Zainteresowani dokonują szybkich płatności online (bez Twojego zaangażowania)

  • Pojawiasz się o wyznaczonej porze i prowadzisz webinar, kurs online lub jakiekolwiek inne spotkanie

  • Możesz podejrzeć raporty sprzedaży 24h/7 w swoim panelu zarządzania, ale nie wymagana jest od Ciebie żadna akcja w celu otrzymania wynagrodzenia

webinary szkolenia online

Opłaty za oprogramowanie

Narzędzie – aplikacja webowa, którą proponujemy jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klienta. Zawiera Twoje logo, opisy usług, odpowiednią paletę kolorystyczną formularza zgłoszeniowego i panelu zarządzania. Istnieje też możliwość dodania funkcjonalności na życzenie! Nasze doświadczenie przy tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych oraz systemów informatycznych dla firm pozwala również na doradztwo w zakresie wyboru narzędzi dla Ciebie i Twojego biznesu.

W pierwszym okresie aplikacja jest darmowa, a później dostępny jest:

  • tryb płatności jednorazowej (cena uzależniona od liczby użytkowników i wielkości serwera jaki potrzebny jest do obsługi Twoich spotkań online)
  • miesięcznej subskrypcji
  • lub prowizji od płatności dokonanych przez uczestników Twoich spotkań online. 

Od pomysłu po gotowy produkt

Zastanawiasz się nad stworzeniem aplikacji?
Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz konsultacji lub jesteś zainteresowany wyceną.
Chętnie pomożemy Ci również w stworzeniu makiet graficznych, zaprojektowaniu loga czy obmyśleniu planu dalszego rozwoju Twojej aplikacji lub strony internetowej!

ZADZWOŃ

736 036 604

NAPISZ

contact@sysmo.pl