Zdjęcie biurka z ułożonymi narzędziami do projektowania UX/UI

Od czego zacząć?

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem projektu graficznego dla swojej aplikacji, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, abyśmy razem mogli omówić Twój pomysł i Twoje oczekiwania co do aplikacji.

A jeśli nie masz pomysłu na jej wygląd? Nic się nie martw! Z radością stworzymy przykładowy szkic lub kilka propozycji, abyś mógł wybrać tę najbardziej pasującą do Twojej wizji.
Z chęcią zaprojektujemy też logo aplikacji. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o brakujące materiały graficzne. (A jeżeli będziesz chciał sam zaprojektować swoje logo, to również nie ma problemu!)

Co oferujemy

Zapewniamy wsparcie podczas projektowania UX/UI

Ważnym elementem projektowania UX/UI jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań użytkowników. Staramy się poznać grupę docelową, ich cele i problemy, aby stworzyć interfejs, który będzie spełniał ich oczekiwania.

Wymaga ono również skupienia na nawigacji i organizacji informacji, aby umożliwić szybkie i efektywne poruszanie się po interfejsie. Struktura informacji powinna być logiczna i klarowna, ułatwiając użytkownikom znalezienie potrzebnych im treści.

Zdjęcie szkiców aplikacji mobilnej

Pure City

Aplikacja webowa ułatwiająca zarządzanie biurem. System umożliwia użytkownikom uporządkowanie kontaktów, przygotowanie ofert oraz określenie wysokość przyszłej prowizji zgodnie z obecną pozycją w planie marketingowym.

Grafika z zestawieniem mockupów aplikacji Pure City w wersji mobile i tablet.

Drewniana rewolucja

Podstrona zrealizowana dla startupu The Wood Green w klarowny sposób prezentuje działalność firmy oraz innowacyjny sposób obróbki drewna oferowany przez producentów.

Drewniana rewolucja

Podstrona zrealizowana dla startupu The Wood Green w klarowny sposób prezentuje działalność firmy oraz innowacyjny sposób obróbki drewna oferowany przez producentów.

Svantek

Zbadaliśmy problemy, z którymi mierzył się system. Dzięki zastosowaniu UX/UI stworzyliśmy nowy design, który poprawił efektywność platformy webowej i mobilnej.