+48 736 036 604
contact@sysmo.pl
Sysmo.pl - rozwiązania IT sp. z o.o.
sysmo.pl realizacje

Realizacje

software house poznań

SeniorApp to unikatowa aplikacja mobilna, która służy jako narzędzie ułatwiające znalezienie pomocy osobom jej potrzebującym.
Aplikacja mobilna łączy osoby chcące skorzystać z pomocy, z osobami chętnymi jej udzielić. Stworzona, aby połączyć intuicyjne użytkowanie z funkcjonalnym i estetycznym designem. Od założenia konta, przez wymianę wiadomości między użytkownikami, aż do płatności – proces zaprojektowany z myślą o każdym użytkowniku. Aplikacja dostępna na Android i iOS.

sysmo.pl realizacje

Wynajmig.pl to nowatorska, ogólnopolska wyszukiwarka
kamperów i przyczep kempingowych na wynajem.

Strona umożliwia bezpieczne i wygodne wystawianie ogłoszeń oraz rezerwację przy użyciu przejrzystego i intuicyjnego kalendarza.
Wyszukiwanie odpowiednich pojazdów ułatwia rozmieszczenie ich na mapie Google. Ponadto użytkownicy mogą korzystać z bloga wypełnionego cennymi artykułami pomagającymi zaplanować podróż marzeń oraz ocenić swoje przeżycia po skorzystaniu z usługi.

sysmo.pl realizacje

Fitifun to aplikacja mobilna stworzona na systemy Android i iOS.
Ta aplikacja społeczna ma za zadanie ułatwić użytkownikom trenowanie
z innymi mieszkańcami ich miasta. Posiada funkcjonalności takie jak: tworzenie i dołączanie do grup uprawiających dany sport, tworzenie wydarzeń, otrzymywanie powiadomień o nadchodzących treningach
i wydarzeniach, dodawanie komentarzy, czat, profile użytkowników.

sysmo.pl realizacje

Ja-pojadę to portal powstały w celu umożliwienia komunikacji kierowców
z firmami potrzebującymi ich usług.

Strona internetowa umożliwia zakładanie konta, dodawanie ogłoszeń, wyszukiwanie pracowników, weryfikację uprawnień, a także płatności. Niezwykle istotnym elementem ułatwiającym korzystanie ze strony,
jest automatyczne generowanie umów i faktur.
Te wszystkie funkcjonalności sprawiają, że strona internetowa kompleksowo i intuicyjnie prowadzi użytkowników przez proces realizacji zleceń.

sysmo.pl realizacje

Dagajoga.pl to estetyczna i funkcjonalna strona internetowa.
Strona internetowa oparta na WordPress, powstała aby ułatwić użytkownikom dostęp do zajęć jogi – posiada zintegrowany system płatności, dzięki któremu kupno dostępu do zajęć online jest niezwykle proste
i intuicyjne.

sysmo.pl realizacje

Talkout to wygodna i praktyczna platforma do nauki języków obcych.
W tej wirtualnej szkole dostępni są nauczyciele z całego świata, którzy dzięki opcji video rozmowy oraz czatu w czasie rzeczywistym, bez problemu przeprowadzają lekcje online. Formalności ułatwiają zintegrowane płatności online i wygodne rezerwacje wykonywane bezpośrednio na stronie. Dzięki rozbudowanym profilom użytkowników i możliwości oceniania dokładnie wiadomo, że nauczyciel, którego wybieramy spełni nasze oczekiwania.

sysmo.pl realizacje

Przeplywy.pl to wyjątkowa aplikacja webowa.
Umożliwia ona prawidłowe sporządzanie Rachunku przepływów pieniężnych oszczędzając czas. Portal posiada funkcję logowania i jest
niezwykle intuicyjny w obsłudze.

sysmo.pl realizacje

Contacts Copy to przyjemna w użytkowaniu aplikacja mobilna,
która posiada wiele funkcjonalności.

Bezpiecznie pobiera kontakty z telefonu, obsługuje płatności PayPal
i posiada synchronizację mobile-web

sysmo.pl realizacje

Bon-do to nowoczesna wyszukiwarka bonów podarunkowych.
Strona internetowa posiada funkcję wyszukiwania według wybranych kryteriów oraz umożliwia zakładanie konta użytkownikom.
Funkcjonalna i profesjonalna aplikacja webowa.

software house poznań

ForMYever Office to nowoczesne narzędzie do budowania Twojego biznesu.
Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach, dzięki niej uporządkujesz swoje kontakty, przygotujesz ofertę oraz określisz wysokość przyszłej prowizji zgodnie z obecną pozycją w planie marketingowym.
Aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna w obsłudze. Oprócz utrzymywania wszystkich potrzebnych danych w jednym miejscu, posiada także funkcję symulatora prowizji, kalkulatora ofert oraz kalendarza.

Realizujemy także aplikacje na
skanery wykorzystujące kody kreskowe EAN i QR code

 

Skanery wyposażone są w intuicyjny system operacyjny Android.
To rozwiązanie kierujemy szczególnie do firm, które chcą zoptymalizować procesy biznesowe, takie jak kompletowanie zamówień i ich realizacja,
czy procesy produkcyjne.

ean qr software house poznań

 👏 PIERWSZE MIEJSCE w konkursie „Mam pomysł na startup”! 👏

 
Aplikacja SeniorApp stworzona przez nasz zespół, została nagrodzona
przez prezydenta Łodzi na gali konkursu organizowanego przez miasto Łódź i Młodzi w Łodzi 😄
Jesteśmy bardzo dumni i mamy nadzieję, że aplikacja w najbliższym czasie pomoże wielu osobom w korzystaniu z technologii.

Współpracujemy z grafikiem i projektantem UX

www.wearecreative.pl

Pozostałe realizacje

  • System do rozpoznawania emocji z twarzy (zastosowanie Microsoft Azure Face Api połączenie z komponentami elektronicznymi)
  • Integracja systemu ERP z dedykowaną aplikacją mobilną i stroną WWW (wykorzystanie CDN Optima firmy Comarch, OCR)
  • Algorytmy Uczenia Maszynowego (Machine Learning) wraz z praktycznym użyciem w systemach IT: odnajdowanie najkrótszej trasy, rozpoznawanie przedmiotów na obrazie, Eye Tracking (rozpoznawanie miejsca spojrzenia na ekran)
software house poznań
software house poznań
software house poznań