Zajmiemy się koordynacją Twojego projektu!

W naszym Software House pracują doświadczeni Project Managerowie, którzy profesjonalnie zajmą się zarządzaniem Twoim zespołem.

Rozumiemy znaczenie dobrej organizacji i komunikacji podczas realizacji projektu informatycznego, która wpływa pozytywnie na budżet. Zwinne metodyki zarządzania (takie jak SCRUM lub jego elementy) pozwalają na szybką reakcję na pojawiające się problemy lub zmiany założeń.

Szukasz kogoś, kto mógłby pokierować Twoim zespołem i sprawić, żeby praca była bardziej efektywna?

Rola Project Managera nie jest łatwa – musi on doskonale znać się na sferze psychologicznej człowieka, a także jeszcze lepiej na pracy wykonywanej przez dany zespół. Dlatego też oferujemy pomoc naszych Project Managerów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i kompetencjom, będą wsparciem dla Twojego zespołu. Project Manager dba o właściwy przepływ informacji w zespole, rozdziela zadania, pilnuje spójności projektu, organizuje pracę i motywuje zespół.

Zespół zarządzany przez doświadczonego Project Managera działa szybciej, sprawniej i lepiej. 

Osoby koordynujące projekty w naszym zespole są na co dzień odpowiedzialni za kontakt z Klientem, kontrolę i wsparcie programistów, projektantów i testerów oraz zarządzanie harmonogramem i budżetem projektu. Zachęcamy do skorzystania z ich pomocy!