Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Skorzystaj z wiedzy naszych

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Skorzystaj z wiedzy naszych

Strona czy aplikacja?

Tworzymy i modyfikujemy aplikacje mobilne na systemy Android i iOS według projektu Klienta lub stworzonego przez naszego specjalistę UX/UI. Płatności online, mapy, chat, posty/lajki/komentarze to dla nas żaden problem!

Tworzymy zaawansowane aplikacje webowe z szeroką gamą funkcjonalności wykorzystując stabilne i bezpieczne technologie. Zawsze korzystamy z najnowszych wersji frameworków, aby kod był skalowalny i łatwy w rozwoju!

Projektujemy strony internetowe z wygodnym CMS do zarządzania treścią. Przeprowadzamy szkolenia umożliwiające samodzielną modyfikację stron WordPress, bez udziału programistów. Zaskocz swoją konkurencję!

Skorzystaj z wiedzy doświadczonych programistów

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który chętnie dzieli się wiedzą i edukuje swoich klientów, w tym startupom. Doradzimy w sprawach technicznych, biznesowych,  marketingowo-sprzedażowych itd.

Wspomożemy Twój zespół programistami Sysmo.pl
i zaopiekujemy się Twoim kodem. Oferujemy Body Leasing na przyjaznych zasadach, z konkurencyjnymi stawkami, w wielu technologiach.

Skonfigurujemy, wdrożymy i utrzymamy dla Ciebie serwery VPS, AWS oraz GCP.  Dzięki temu Twoja aplikacja będzie działała sprawnie niezależnie od pory dnia i liczby użytkowników.

Umiemy też w design i marketing

Przygotujemy makiety oraz prototypy stron internetowych, aplikacji i innych systemów dedykowanych. Zaprojektujemy nowe logo, plakaty, naklejki, ulotki i reklamy na social media.

Sprawdzimy jakość obecnego kodu oraz zweryfikujemy pracę wykonawcy. Zabezpieczymy interesy właściciela aplikacji oraz wspomożemy ulepszyć posiadany system informatyczny.

Wspieramy zespoły w sprawach organizacyjnych. Korzystamy ze zwinnych metodyk zarządzania (np. SCRUM i jego elementy). Rozumiemy znaczenie dobrej komunikacji z Klientem i programistami.

Co dzięki nam zyskujesz?

Tworzymy nowoczesne rozwiązania IT dla firm, osób prywatnych i startupów. Dołącz do grona naszych klientów!

Skorzystaj z usług programowania aplikacji mobilnych, projektowania UX/UI, audytu pomysłu lub projektu, audytu kodu źródłowego oprogramowania.

Siedząca kobieta patrząca w lewą stronę.

Poznaj technologie, w których pracujemy