software house poznań

Nasze usługi

Każdą z nich wykonujemy z myślą o użytkownikach i powodzeniu projektu

Tworzymy i modyfikujemy aplikacje mobilne na systemy Android i iOS wg projektu Klienta lub stworzonego przez nas specjalnie dla Niego. Funkcjonalności i wygląd dopasowujemy do charakteru projektu, budżetu, założeń biznesowych i rodzaju użytkownika końcowego. Mamy świadomość, że inaczej stworzone powinny być aplikacje mobilne dla pracowników Twojej firmy niż te kierowane do szerszej grupy odbiorców.

Projektujemy nowoczesne strony internetowe z wygodnym CMS do zarządzania treścią, ale również bardziej zaawansowane aplikacje webowe z rozbudowanymi funkcjonalnościami. Płatności online, mapy i lokalizacja, komunikator tekstowy, głosowy i video pomiędzy użytkownikami i wiele innych to dla nas żaden problem!

Przygotowujemy projekty graficzne ekranów aplikacji i stron, prototypy systemów informatycznych. Zaprojektujemy również Twoje logo, plakaty, reklamy na social media i reklamy Google Ads.

Zajmujemy się również audytem UX aplikacji mobilnych i webowych sprawdzając czy nie należy wprowadzić poprawek związanych z intuicyjnością i wygodą użytkowania.

Oferujemy współpracę na zasadzie uczestnictwa w projektach i wsparcia zespołów przez naszych programistów mobile, web i backend. Obecnie jesteśmy zaangażowani w projekty polskie i zagraniczne na zasadach body leasingu, który z roku na rok zdobywa na popularności. 

Opiekujemy się systemami informatycznymi realizowanymi przez innych programistów. Przed podjęciem się zlecenia przeprowadzamy audyt kodu źródłowego i testujemy poprawność działania funkcjonalności. Każdorazowo tworzymy raport zawierający mocne i słabe strony projektu oraz elementy warte uwagi przy planowaniu modyfikacji i rozwoju.

Dzięki doświadczeniu w tworzeniu i współtworzeniu aplikacji startupowych, które osiągają sukcesy i otrzymują zewnętrzne finansowania jesteśmy w stanie doradzić w sprawach technicznych, biznesowych i marketingowo-sprzedażowych. 

Wspieramy zespoły w kwestiach organizacyjnych. Angażujemy naszych project managerów w proces produkcji i wdrożenia systemów informatycznych. Korzystamy ze skutecznych zwinnych metodyk zarządzania stosowanych na całym świecie.

apliakcje mobilne, software house, agencja kreatywna, programowanie android, ios

Pozycjonowanie / SEO / marketing w Internecie

Wprowadzamy niezbędne zmiany na stronach w celu uzyskania lepszego wyniku w wyszukiwarkach, konfigurujemy reklamy Google Ads, Facebook, Instagram, ustalamy kampanie marketingowe dostosowane do charakteru projektu i budżetu.

Sprawdź niektóre z naszych realizacji

strony WWW, software house, agencja interaktywna Poznań