Projektowanie infrastruktury serwerowej, wdrażanie chmury obliczeniowej AWS

Specjalizujemy się w projektowaniu infrastruktury serwerowej oraz wdrażaniu chmury obliczeniowej AWS.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, zapewniamy kompleksowe usługi, które pomagają naszym klientom osiągnąć wydajność, elastyczność i bezpieczeństwo w ich infrastrukturze serwerowej.

Pracujemy z:

Mężczyzna piszący na komputerze

Projektowanie infrastruktury serwerowej,
wdrażanie chmury obliczeniowej AWS

AMAZON WEB SERVICE

Wspieramy rozwiązania hostingowe oparte na usłudze chmury obliczeniowej AWS. Wykorzystujemy dedykowane rozwiązania usprawniające konfigurację i działanie aplikacji.

ZARZĄDZANIE SERWERAMI

Zapewnimy Twoim serwerom bezpieczeństwo i stabilność poprzez cykliczny nadzór, aktualizacje, kopie zapasowe i rekomendacje dopasowane do potrzeb aplikacji.

DEVOPS

Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie doboru, tworzenia i utrzymania rozwiązań serwerowych i chmurowych. Posiadamy doświadczenie w zakresie DevOps dla aplikacji.

3 mężczyźni pracujący nad projektem przy biurku

PROJEKTOWANIE INFRASTRUKTURY IT

Pomożemy Ci wybrać odpowiednie narzędzia i środowisko, a następnie stworzymy dopasowaną infrastrukturę chmurową.

ZARZĄDZANIE
CHMURĄ

Dzięki sprawnemu zarządzaniu chmurą obliczeniową, możesz zapewnić sobie szybkość, niezawodność i elastyczność rozwiązań.

MIGRACJA
DO CHMURY

Migracja danych pozwoli Ci zaoszczędzić na kupnie drogiego sprzętu. Cechuje się ona także wysokim bezpieczeństwem, a Twoje dane będą dla Ciebie dostępne z każdego miejsca na świecie.

Konfiguracja serwerów wirtualnych (VPS)

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB

W wielu przypadkach wybór typu serwera pada na VPS. Jedną z zalet jest niższa cena w stosunku do skalowalnych rozwiązań chmurowych. Ponadto należy pamiętać, że nie zawsze skalowanie wszerz jest niezbędne do prawidłowego działania systemu.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

Wychodząc na przeciw Klientom korzystającym z serwerów wirtualnych, stworzyliśmy pakiet dedykowanych rozwiązań pozwalających na szybką konfigurację, migrację, tworzenie kopii zapasowych (tzw. backup), monitoring usług 24/7.

WSPARCIE

Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie doboru, tworzenia i utrzymania rozwiązań serwerowych i chmurowych.
Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem i wspólnie ustalimy niezbędne komponenty dla Twojego systemu.