FAQ

Jaki jest główny obszar działalności Waszego Software House?

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania oprogramowania, programowania, testowania, wdrażania oraz utrzymywania systemów informatycznych. Nasza oferta obejmuje również doradztwo technologiczne, rozwój dedykowanych rozwiązań i audyty techniczne i UX/UI.
Nasze zaangażowanie skupia się przede wszystkim w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych i webowych (WWW).

Z jakich technologii korzystacie?

Nasz zespół tworzy oprogramowanie wykorzystując najnowsze technologie, dbając o ich aktualne wersje. Nie pozwalamy, by kod posiadał tzw. dług technologiczny, który często pojawia się w systemach konkurencji i który ogranicza możliwości rozwoju i stabilnego działania.
Skupiamy się na popularnych frameworkach i narzędziach, aby dostęp do specjalistów potrafiących utrzymywać i modyfikować aplikacje był zawsze na wysokim poziomie.

React Native CLI lub Expo
React + Next
Node + Nest
Vue.js
Java Spring
to nasze główne technologie, ale posiadamy kompetencje również w Wordpress, PHP, RubyOnRails, Python.

Jak długo trwa proces tworzenia oprogramowania?

Czas trwania projektu zależy od jego skomplikowania i szczegółów funkcjonalności. Zazwyczaj projekty średniej wielkości trwają kilka miesięcy, do momentu ukończenia pierwszej wersji.
Większe projekty, posiadające złożone procesy, wiele modułów lub niestandardowe funkcjonalności mogą trwać rok lub dłużej.
Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów, w tym również ustalając liczbę specjalistów pracujących jednocześnie nad danym projektem.

Czy oferujecie wsparcie po wdrożeniu systemu?

Tak, świadczymy kompleksowe usługi programistyczne, w tym wsparcie po wdrożeniu oprogramowania. Zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną oraz aktualizacje istniejących systemów. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z Klientem, aby być gotowym do podjęcia działań w przypadku awarii lub rozwoju aplikacji.

Jaka jest cena stworzenia aplikacji?

Koszt projektu informatycznego od jego skomplikowania i szczegółów funkcjonalności. Czym bardziej dokładniejszy opis, tym precyzyjną wycenę jesteśmy w stanie stworzyć od samego początku. Zachęcamy do skorzystania z formularza, który prześle nam informacje o projekcie, abyśmy mogli go wstępnie wycenić. Formularz znajduje się tutaj.
Można przyjąć, że cena projektów małej i średniej wielkości to rząd od kilkudziesięciu do stu-kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Co przygotować do wyceny?

Czym więcej materiałów jest dostępnych na wczesnym etapie współpracy, tym precyzyjniej określamy wycenę i termin realizacji.
Zajmujemy się jednak kompleksową obsługą w zakresie tworzenia oprogramowania, więc przygotujemy analizę rynku, specyfikację, wizualizacje ekranów, konfigurację serwera, listę niezbędnych narzędzi zewnętrznych i wskażemy kierunek kolejnych etapów Twojego projektu.