Aplikacje mobilne Bydgoszcz

Czy to właśnie Bydgoszcz jest miejscem, w którym prowadzisz firmę w tym mieście i chciałbyś ją rozwinąć? A może planujesz założyć startup korzystając z tej okolicy? Jako firma wywodząca się z Wielkopolski możesz być pewien, że znamy realia tego miasta i pomożemy Ci je zdobyć!

Stwórz razem z nami aplikację mobilną albo stronę internetową
i podbij najpierw Bydgoszcz, a później cały świat!

Bydgoszcz – miasto osób przedsiębiorczych

Twoja firma lub startup potrzebuje do rozwoju przejrzystej i intuicyjnej w obsłudze strony WWW lub aplikacji mobilnej, która ułatwi użytkownikom korzystanie z Twoich usług.

Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak aplikacje mobilne czy strony internetowe w Bydgoszczy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych aplikacji mobilnych i stron internetowych, profesjonalizm oraz kontakt na każdym etapie współpracy. Liczymy na to, że to właśnie my będziemy mogli stworzyć stronę internetową i aplikację mobilną dla Twojej firmy w Bydgoszczy. Aplikacje mobilne Bydgoszcz – zapraszamy do kontaktu.

Podstawowe typy aplikacji mobilnych

Natywne

Aplikacje, które z góry programowane są na odpowiedni system operacyjny, czyli Android albo iOS. Aplikacje natywne posiadają wysoką wydajność i prawie nieograniczony dostęp do poszczególnych funkcji urządzenia mobilnego.

Przykładami mogą być projekty pisane
w czystej technologii Java, Kotlin, Objective-C, Swift.

Hybrydowe

Aplikacje mobilne działające na kilku platformach jednocześnie, posiadające wspólną część kodu źródłowego. Te aplikacje sprawdzają się idealnie wtedy, gdy wymagana jest szybkość programowania i wdrożeń aktualizacji.

Przykładami mogą być projekty pisane w technologii React Native lub Flutter.

Jakie funkcje może posiadać
aplikacja mobilna?

Jakie cechy posiadają tworzone
przez nas aplikacje mobilne?

Wybrane aplikacje

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom Klientów. Zapoznaj się z częścią naszych projektów, które pokazują rezultaty, jakie osiągnęliśmy podczas tworzenia aplikacji mobilnych.

Aplikacja mobilna i webowa, z systemem wewnętrznym

Aplikacja mobilna

Projekt UX/UI Aplikacji mobilnej i webowej

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna