Aplikacje mobilne dostosowane do Twoich potrzeb!

Nasz software house dostarczy Ci dostosowaną do Twoich potrzeb, intuicyjną i estetyczną aplikację.

Wiemy, jak ważna przy tworzeniu aplikacji mobilnych jest dobra komunikacja, dlatego współpracując z nami masz pewność, że z Twoją pomocą zrobimy wszystko, żeby aplikacja wyglądała dokładnie tak, jak chcesz.

Podstawowe typy aplikacji mobilnych

Podstawowe typy aplikacji mobilnych

Natywne

Aplikacje, które z góry programowane są na odpowiedni system operacyjny, czyli Android albo iOS. Aplikacje natywne posiadają wysoką wydajność i prawie nieograniczony dostęp do poszczególnych funkcji urządzenia mobilnego.

Przykładami mogą być projekty pisane
w czystej technologii Java, Kotlin, Objective-C, Swift.

Hybrydowe

Aplikacje mobilne działające na kilku platformach jednocześnie, posiadające wspólną część kodu źródłowego. Te aplikacje sprawdzają się idealnie wtedy, gdy wymagana jest szybkość programowania i wdrożeń aktualizacji.

Przykładami mogą być projekty pisane w technologii React Native lub Flutter.

Nasz sposób działania

Urządzenia mobilne – smartfony – są w dzisiejszym świecie używane cały czas, w związku z czym aplikacje mobilne stanowią coraz bardziej atrakcyjną alternatywę do skomplikowanych systemów stacjonarnych.

Tworzymy oprogramowanie na smartfony dla platform Android i iOS, używając technologii takich jak: Java, Kotlin, Swift, React Native

Jakie funkcje może posiadać
aplikacja

Jakie cechy posiadają tworzone
przez nas aplikacje

Wybrane aplikacje

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom Klientów. Zapoznaj się z częścią naszych projektów, które pokazują rezultaty, jakie osiągnęliśmy podczas tworzenia aplikacji mobilnych.

Aplikacja mobilna i webowa, z systemem wewnętrznym

Aplikacja mobilna

Projekt UX/UI Aplikacji mobilnej i webowej

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Poznaj technologie, w których pracujemy