Aplikacje mobilne Rybnik

Czy jesteś szczęśliwym posiadaczem biznesu w Rybniku i marzysz o większym rozgłosie i rozpoznawalności? A może czujesz, że Twój startup może być wielkim sukcesem, ale nie do końca wiesz, jak zacząć? Startup Rybnik – brzmi dobrze!

Zgłoś się do nas i stwórz z nami aplikację mobilną, webową i stronę internetową dostosowaną do swoich potrzeb!
Pomożemy Ci zadbać o wizerunek firmy i zdobyć rzeszę wiernych klientów.

Rybnik – miasto osób przedsiębiorczych

Czy wiesz, że Rybnik to największy ośrodek centralny aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego? Przyczynić się do tego może także Twoja firma. Do rozwoju przyda się przejrzysta i intuicyjna w obsłudze strona internetowaaplikacja webowa oraz aplikacja mobilna.

Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak aplikacje mobilne, czy strony internetowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonanych aplikacji i stron, profesjonalizm oraz kontakt na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Podstawowe typy aplikacji mobilnych

Natywne

Aplikacje, które z góry programowane są na odpowiedni system operacyjny, czyli Android albo iOS. Aplikacje natywne posiadają wysoką wydajność i prawie nieograniczony dostęp do poszczególnych funkcji urządzenia mobilnego.

Przykładami mogą być projekty pisane
w czystej technologii Java, Kotlin, Objective-C, Swift.

Hybrydowe

Aplikacje mobilne działające na kilku platformach jednocześnie, posiadające wspólną część kodu źródłowego. Te aplikacje sprawdzają się idealnie wtedy, gdy wymagana jest szybkość programowania i wdrożeń aktualizacji.

Przykładami mogą być projekty pisane w technologii React Native lub Flutter.

Jakie funkcje może posiadać
aplikacja mobilna?

Jakie cechy posiadają tworzone
przez nas aplikacje mobilne?

Wybrane aplikacje

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom Klientów. Zapoznaj się z częścią naszych projektów, które pokazują rezultaty, jakie osiągnęliśmy podczas tworzenia aplikacji mobilnych.

Aplikacja mobilna i webowa, z systemem wewnętrznym

Aplikacja mobilna

Projekt UX/UI Aplikacji mobilnej i webowej

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna