Od pomysłu do wdrożenia i wzrostu

Skorzystaj ze wsparcia przy zakładaniu lub rozwijaniu swojego biznesu. Wykonamy stronę internetową, aplikację mobilną lub system dedykowany niezbędny Twojej firmie. Doradzimy w kwestiach biznesowych i marketingowych, ponieważ mamy w tym doświadczenie – z naszym udziałem zostało wykonanych wiele projektów, które weszły na rynek oraz systemów wewnętrznych wspierających biznes.

Pracujemy z:

W czym możemy Ci pomóc?

Doradztwo inwestycyjne

dla firm i startupów, w postaci wyceny, audytów, analiz biznesowych, oceny innowacyjności i wiele innych. Pomożemy Ci określić, czy Twój pomysł ma szansę odnieść sukces na rynku.

Doradztwo w zakresie rozwoju i ekspansji

czyli optymalizacja procesów biznesowych za pomocą technologii, budowanie wartości firmy, pozyskiwanie partnerów biznesowych, zarządzanie projektami, szukanie źródeł przychodów oraz bieżący nadzór i doradztwo.

Doradztwo technologiczne i audyty

jako Software House jesteśmy w stanie pomóc kompleksowo: doradzimy w kwestii wyboru technologii, zaprojektujemy architekturę systemu i bazy danych, wykonamy audyt, by skontrolować obecnego wykonawcę, stworzymy aplikację mobilną lub webową, zajmiemy się usprawnieniem i jak najlepszą obsługą firmy w zakresie IT. Zwalczamy awarie, dodajemy nowe funkcjonalności, modyfikujemy istniejące w zależności od potrzeb użytkowników i Twoich.

Marketing dla startupów

czyli wszelkie prace niezbędne do popularyzacji pomysłu, sprzedaży i uzyskania jak najlepszych opinii na temat projektu. Tym wszystkim, m.in. pozycjonowaniem SEO, reklamami Google Ads, mediami społecznościowymi takie jak Meta, Instagram, TikTok zajmie się jeden z naszych partnerów!