Wycena aplikacji mobilnej lub webowej

Aplikacja mobilna lub webowa jest możliwa do stworzenia w niemal każdym budżecie. Ważne, by dopasować funkcjonalności do potrzeb i możliwości portfela.

Koszty opracowania aplikacji składają się z kilku obszarów:

Weryfikacja pomysłu

pod kątem wykonalności i opłacalności.

Planowanie

stworzenie specyfikacji funkcjonalnej

Design

zaprojektowanie wizualizacji ekranów

Programowanie

napisanie aplikacji przez programistów

Stworzenie aplikacji

Poszczególne obszary są wyceniane bardzo różnie przez wykonawców składających oferty. Warto zapoznać się z zakresem, którego dotyczy wycena oraz możliwościami oferenta. Duża różnica w wycenach jest związana z jakością usług (freelancer nie jest w stanie zagwarantować stabilnego wsparcia po wdrożeniu, w porównaniu do firmy zatrudniającej kilkanaście osób), wysokością marży (duże korporacje, zatrudniające kilkaset pracowników narzucają wielkie marże pochłaniające budżet Klienta) oraz polityką firmy. Nasz zespół jest nastawiony na sukces oprogramowania Klienta, a każdy z pracowników angażuje się w jego stworzenie. Dzięki naszemu doświadczeniu, godziny pracy specjalistów IT są skrócone w stosunku do początkujących zespołów, a koszty programowania aplikacji są zmniejszone.

Pamiętajmy, że im bardziej złożony system, tym dłuższy czas potrzebny na programowanie, a co za tym idzie wyższa cena. Ważnym etapem procesu tworzenia oprogramowania jest projektowanie i odpowiednie przygotowanie do rozpoczęcia działań technicznych.

A co z rozwojem aplikacji?

Rozpoczynając projekt informatyczny, należy pamiętać, że nie kończy się on z chwilą wdrożenia pierwszej wersji. Oprogramowanie musi być stale utrzymywane i aktualizowane, by dopasować się do zmieniającego się świata IT, w tym standardów bezpieczeństwa i kompatybilności z urządzeniami.
Dopiero po wydaniu pierwszej wersji aplikacji zaczyna się najbardziej ekscytująca część projektu. Marketing i sprzedaż, czerpanie korzyści z funkcjonalności i odbiór informacji zwrotnych od użytkowników.
Pomagamy ulepszyć i rozwinąć Twój system. Z każdą aktualizacją zyskujesz jeszcze więcej zadowolonych użytkowników, a my towarzyszymy Ci przez cały proces.

Wybrane realizacje

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom. Zapoznaj się z naszymi wybranymi projektami, które pokazują rezultaty, jakie osiągnęliśmy podczas współpracy z Klientami.

Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla wielu branż, m.in.:

Aplikacja webowa
Zdjęcie kobiety  uprawiającej jogę wraz z napisem "Joga jako rozwój i wysiłek"
Aplikacja mobilna
2 layouty aplikacji PickMe
Strona internetowa
2 layouty strony internetowej The True Green
Aplikacja webowa
4 layouty aplikacji webowej Formyever office
Projekt UX/UI Aplikacji mobilnej i webowej
Wizytówkowa strona internetowa
Aplikacja mobilna
2 layouty aplikacji Powietrze Kraków 2.0