Wspieramy działania biznesu

Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania, które spełnia potrzeby firm niezależnie od branży.

Projektujemy rozwiązania tak, aby zoptymalizować działanie Twojej firmy, zwiększyć efektywność operacyjną oraz zapewnić konkurencyjną przewagę na rynku. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej co możemy zrobić dla Twojego biznesu.

Główne obszary działalności:
-> Programowanie aplikacji mobilnych i webowych
-> Tworzenie stron WWW
-> Projektowanie i audyty UX/UI
-> Audyty techniczne
-> Outsourcing (Body Leasing)
-> Doradztwo IT

W czym możemy Ci pomóc?

Outsourcing programistów

Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu nowego systemu, czy też utrzymania już istniejącego nasz zespół dostarczy najwyższej jakości rozwiązania.
Zapraszamy do skorzystania z usługi body leasingu Sysmo.pl.

Consulting

Potrzebujesz porady w zakresie tworzenia, rozwoju lub optymalizacji systemów? Świetnie się składa. Doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań dostosowanych do celów biznesowych Twojej firmy.

Wdrożenie i utrzymanie oprogramowania

Działamy kompleksowo. Zapewniamy pomoc od etapu projektowania rozwiązania, przez wdrożenie i testowanie, aż po szkolenia pracowników i utrzymanie systemu.

Wybrane realizacje

Aplikacja do zarządzania biurem

Aplikacja webowa ułatwiająca zarządzanie biurem. System umożliwia użytkownikom uporządkowanie kontaktów, przygotowanie ofert oraz określenie wysokość przyszłej prowizji zgodnie z obecną pozycją w planie marketingowym.

3 Layouty podstron aplikacji webowej ForMyEver office

Redesign aplikacji dla mierników poziomu dźwięku i wibracji

Zbadaliśmy problemy, z którymi mierzył się system. Dzięki zastosowaniu UX/UI stworzyliśmy nowy design, który poprawił efektywność platformy webowej i mobilnej.

Aplikacja magazynowa

Aplikacja magazynowa z funkcją czytnika QR oraz czytnika kreskowego przeznaczona dla firmy serwisowej instalacji. Zadaniem aplikacji jest ułatwienie i zoptymalizowanie czasu pracy. Pozwala na uporządkowanie procesów biznesowych, utrzymanie porządku magazynowego i stałej kontroli pracowników.

Aplikacja dla inżynierów kontroli pojazdów

Aplikacja przeznaczona do kontroli pojazdów kolejowych została wykonana dla grupy Staldler Środa Wielkopolska. Pozwala na stałą kontrolę i komunikację pomiędzy pracownikami terenowymi, a biurem przygotowującym raporty. System składa się z aplikacji webowej i mobilnej połączonych w sieci wewnętrznej przedsiębiorstwa.

Działania z zakresu ESG

Współpracujemy z doświadczonym zespołem specjalistów, który na co dzień zajmuje się wsparciem koncernów w obszarze ESG.
Budujemy narzędzia informatyczne usprawniające proces zbierania i przetwarzania danych niezbędnych do raportów z zakresu ESG.

Poznaj technologie, w których pracujemy